بعد از فارغ التحصیلی با رتبه دانشجوی فوق ممتاز از دانشگاه برکلی آمریکا در رشته معماری منظر، یاسمین فرازیان به عنوان طراح و معمار منظر در شرکت Ken Kay Associates با زمینه کاری برنامه ریزی و طراحی شهری و معماری منظر واقع در سانفرانسیسکو مشغول به کار شد. کار در این دفتر این امکان را برای او فراهم کرد تا بر روی پروژه های متنوع با مقیاس های مختلف در منظر و طراحی شهری کار کند. با داشتن مهارت در زمینه طراحی، روابط اجتماعی بالا و همچنین مهارت در زمینه گرافیک، بازاریابی و ارائه کار به او توانست به عنوان مدیر طراحی و پروژه در پروژه هایی مثل مستر پلان مرکز شهر سن خوزه، مستر پلان توسعه بخش اداری و دانشگاهی ناسا واقع در در موفت فیلد و مسترپلان شهرک ویلایی و تفریحی کلداستریم در تراکی کالیفرنیا، و بسیار پروژه های دیگر فعالیت داشته باشد.
سپس با همکاری او دانشکده معماری منظر دانشگاه معتبر آکادمی هنر در سانفرانسیسکو(Academy of Art University) راه اندازی شد. او تدریس در همان دانشکده و دانشکده های معماری و معماری داخلی در مباحث طراحی، نقشه کشی، ساخت، تاریخ معماری منظر و تاریخ معماری داخلی را بعهده داشت. در ضمن او مسئول هماهنگی بین دانشکده ای برای طراحی و ساخت پروژه های دانشجویان در بافت شهری با اخذ اجازه ها از دپارتمان برنامه ریزی شهرداری سانفراسیسکو ، شرکت ها، تجار، و شوراهای محلی بود.

در طول تدریس و فعالیت در دانشگاه آکادمی هنر، او به عنوان عضو هیأت مدیره سازمان ASLA NCC (American Society of Landscape Architects) کالیفرنیای شمالی انتخاب شد. این نقش موقعیتی را برایش فراهم کرد تا بتواند دانشجویان ممتاز را با دنیای واقعی معماری منظر از طریق نمایشگاه سالانه باغ و گل سانفرانسیسکو (San Francisco Flower and Garden Show) آشنا کند و با ارائه دادن فضا های طراحی و ساخته شده توسط دانشجویان باعث کسب رتبه اول در چهار سال متوالی برای دانشکده معماری منظر دانشگاه آکادمی هنر باشد.
در حال حاضر، در ایران که آشکارا به معماران منظر و سیستمی برای بهبود شرایط منظر نیاز دارد فعالیت حرفه ای خود را گسترش می دهد. بر اساس این نیاز و با توجه به دانش و تجربه در این زمینه، عرصه ای تازه در حرفه معماری منظر را آغاز کرده است. گروه لنداستودیو شامل تیمی از معماران منظر، طراحان و برنامه ریزان شهری و معماران است که در جهت خلق فضاهای زیبا، پایدار، ماندگار و کاربردی گام برمی دارد.